Zaznacz stronę

NoeHaus

Budowa energooszczędnych domów w technologii szkieletowej
Zapytaj o ofertę

Jesteśmy producentem prefabrykowanych domów drewnianych o konstrukcji szkieletowej.

Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i montażu gotowych domów prefabrykowanych. Budujemy od ponad 30 lat w Europie i od 15 lat w Polsce.
W naszych domach mieszkają m.in. Polacy, Austriacy.
Wyróżnia nas to, że jesteśmy firmą nowego formatu. Technologię naszego produktu od wielu lat rozwijającą się na zachodzie Europy /Austria, Niemcy, Francja/ z dużym, rosnącym powodzeniem przenieśliśmy do Polski.

Naszym atutem jest również to,że posiadamy wieloletnią praktykę i bogate, wszechstronne, ponad 30- letnie doświadczenie w branży budowlanej.
Jesteśmy gwarantem wysokiej jakości, oferując wiedzę i technologię.

Naszą uwagę skupiamy na jakości naszych usług oferując rozwiązania jakich na polskim rynku nikt nie stosuje.

Jesteśmy pewni jakości poprzez stosowanie uczciwej technologii zgodnej z certyfikatem zachodnim oraz fachowe wykonawstwo. Oferowane przez nas domy wyróżniają się nie tylko wysoką jakością oraz korzystną ceną, lecz również spełniają wymagania norm ekologicznych. Sprzedajemy nasze domy wraz z certyfikatem energetycznym.

Proponujemy szybki system budownictwa , energooszczędny, trwały i wielopokoleniowy.

Staramy się budować trwałe relacje z Klientami, pomagać im w podejmowaniu decyzji związanych z budową wymarzonego domu. Z tą myślą stworzyliśmy system realizowania inwestycji od koncepcji przez projekt budowlany, budowę domu po wykończenie i aranżację wnętrz. Od początku działalności kierujemy się zasadą, że zadowolony klient to nasza najlepsza reklama.

Zapraszamy do współpracy!

Sprawdź nasze realizacje!

Budowa energooszczędnych domów w technologii szkieletowej

Oferujemy realizację domów gotowych na działce klienta na podstawie indywidualnych projektów. Gotowe DOMY energooszczędne to:

Krótki cykl budowy

Do gotowego domu można wprowadzić się już po 8 – 9 tygodniach od momentu rozpoczęcia montażu ścian na płycie fundamentowej

Energooszczędność

Współczynnik przenikania ciepła dla ścian wynosiU= 0,14 W/m2 x k

Gwarancja stałej ceny

Rozpoczynając budowę z nami wiesz dokładnie ile wyniesie końcowy koszt inwestycji

Komfort współpracy z jednym wykonawcą

Pozbywasz się problemu poszukiwania ekip budowlanych do poszczególnych etapów budowy

Komfort życia

Wprowadzasz się do suchego domu, który dzięki termoizolacji jest domem ciepłym, ekologicznym i niezwykle ekonomicznym w użytkowaniu

Technologia i wykonanie

Nowoczesna technologia prefabrykowanego szkieletu drewnianego jest szeroko stosowana w krajach Europy zachodniej i krajach skandynawskich. Wszystkie moduły: gotowe ściany, stropy, więźba dachowa, powstają w hali produkcyjnej, w warunkach niezależnych od pogody

Przekonamy Państwa jak krótka i prosta droga prowadzi do zamieszkania we własnym wymarzonym domu.

Jeśli chcesz zapytać o ofertę

 

Skorzystaj z poniższego formularza